eSoft™ Kimdir?


2002 yılında iş yaşamına başlayan eSoft™ (Eker Bilgisayar Sistemleri A.Ş.), uzman kadrosuyla ihtiyaca yönelik yazılımlar ve çeşitli veri tabanı uygulamalarından bilgi toplama raporlama ve bilgi güvenliği konusunda çalışmalar yapmaktadır.

Bu amaçla geliştirilmiş olan ürünü Intranet Software® ile Oracle, MSSQL, Interbase, Paradox gibi veri tabanlarından toplanan verileri web arayüzü ile birleştirerek kullanıcıya kolay ulaşılabilir ve sürekli güncel bilgilerle çalışma imkanı sağlamaktadır.

Bunun yanı sıra Link Güneş Sistemi, Logo Gold ve Unity ve diğer yazılımlardan kullanıcıların istediği arabirimler ve raporları hazırlayarak sağlıklı, hızlı ve verileri daha kullanılabilir hale getiren uygulama sistemlerini geliştirmektedir.

Ayrıca çağımızdaki en önemli şey olan zamandan tasarruf için online yazılım sistemleri geliştirmekte ve bunların güvenlik ve işletme sistemlerinin kuruluşu konuşunda da danışmanlık hizmetleri vermektedir.

eSoft™'un misyonu; Küreselleşen dünya pazarlarında işletmelerin verimlilik ve kârlılığını arttırıcı çözümleri bilişim teknolojilerini kullanarak sunmak ve yeni teknolojileri uygun çözümlerle müşterilerine iletmektir.

Bu misyona yönelik olarak eSoft™, kuruluşların verimliliklerini arttırıcı, kullanımı kolay, teknolojik yeniliklere uyumlu yazılım ve hizmetler üretmekte, bunların satış ve satış sonrası eğitim ve destek hizmetlerini vermektedir.

Kendi geliştirdiği yazılım ürünleri dışında destekleyici ürünler olarak Firewall, Antivirus, URL Filtreleme ve Güvenlik yazılımları konusunda da sektöründe lider ürünleri müşterilerine sunmaktadır.


Amacımız;

"Doğru, Güvenilir ve Kolay Erişilebilir Bilgiyi Sunmaktır."

 

 

Copyright© 2003, eSoft™ webmaster
EKER Bilgisayar Sistemleri A.Ş. bir kuruluşudur.